Poradenstvo

 

Neviete kde začať?  S radosťou poradíme!

Sme viac ako 10 rokov oficiálnym partnerom a distribútorom bulharskej kozmetickej značky Milva na Slovensku a v Česku. Preto pokiaľ váhate, či je daný produkt pre Vás, alebo ste sa skrátka stratili v obrovskom množstve šampónov a balíčkov, neváhajte sa na nás obrátiť priamo prostredníctvom chatu tu na našom e-shope, prostredníctvom správy na našej FB stránke, či e-mailom alebo telefonicky (viac v kontaktoch). Nechajte si od nášho tímu poradiť. Je to úplne zadarmo!


Vyskladáme Vám balíček šitý na mieru!

Pri starostlivosti o vlasy nerozhoduje množstvo, ale kvalita výberu a synergia jednotlivých produktov. Základný balíček by mal obsahovať 4 produkty – šampón pre váš typ vlasov, vlasovú vodičku, masku a kondicionér.

 

Milva šampóny nie sú určené len k odstraňovaniu nečistôt z vlasov. Vybrané prírodné suroviny, ktoré tvoria základ našich produktov sú zamerané na riešenie konkrétnych problémov s vlasmi. Ak Vás trápi vypadávanie vlasov, či sú už prirodzene slabšie, hľadajte v názve šampónu chinín, cesnak či kofeín. Ak sú vlasy prirodzene suchšie, odporúčame sa zamerať na produkty z rady Milva Lab. Pri problémoch s citlivou pokožkou, lupinami či seboreou, by vás mohli zaujať taktiež vysoko-naturálne Milva bylinkové šampóny.

V šampónoch rady MilvaLab sa používajú iba suroviny s najvyšším stupňom čistoty. Účinné látky vyrábajú európske spoločnosti v továrňach a laboratóriách v Európskej únii a Švajčiarsku. Využíva sa maximálne možné množstvo prírodných zložiek. Vyvíjané a vyrábané sú s myšlienkou maximálneho účinku, ale nie rýchleho, drsného a agresívneho, ale prostredníctvom pomalšieho, mäkšieho a jemného pôsobenia. Každý z týchto výrobkov má jedinečné vlastnosti alebo vlastnosti dosiahnuté pri podobných výrobkoch len zriedka.   

V našich bylinných šampónoch sú použité iba naše čisté bylinné extrakty a prírodné zložky tvoria 99% ich obsahu. Vieme, že naša príroda obsahuje úžitkové rastliny, byliny, vitamíny a minerály. Extrahujeme ich z nej a dávame ich do našich produktov, aby ste vyzerali krásne a cítili sa dobre.
Bylinné výťažky zo žihľavy, harmančeka, gaštanu, cesnaku a šípky posilňujú korienky a zahusťujú vlasy u mužov a žien.

Milva chinínové šampóny vyživujú korienky, posilňujú vlasovú pokožku, podporujú rast, znižujú vypadávanie vlasov a urýchľujú rast vlasov. Chinín spolu s účinkami kofeínu, ženšenu, síry a cesnaku sa najviac odporúča na trvalú starostlivosť o slabé, lámavé a vypadávajúce vlasy, ako aj na posilnenie korienkov a zahustenie vlasov.

Milva vlasové vodičky sú vhodné pri sezónnom aj pri pretrvávajúcom vypadávaní vlasov. Sú vhodné aj na bežnú starostlivosť a udržiavanie zdravých vlasov. Ak mil(v)ujete svoje vlasy, nemali by chýbať ani vo vašej kúpeľni. Odporúčame používať denne. 

Vlasy sú mŕtve tkanivo. Ich živá časť tvorí nepatrný zlomok Vašej koruny krásy. Ľudské telo sa snaží udržiavať vlas v kondícii, produkciou kožného mazu, ktorý sa však postará len o krátky úsek vlasov. Milva vlasové masky sú skvelý spôsob, ako udržať vlas pevný a pružný po celej dĺžke. Odporúčame ich používať raz týždenne. 

Pri častejšom ako týždennom umývaní vlasov taktiež odporúčame používať naše kondicionéry. Zaceľujú obalovú vrstvu vlasu, ktorá sa pri umývaní prirodzene narúša. Sú na vodnej báze, ľahšej konzistencie a dodávajú vlasom hebkosť a lesk po každom umytí bez ďalšieho mastenia vlasov a vlasovej pokožky.

Vaše vlasy sú jedinečné a vy ich poznáte najlepšie. Sme však presvedčení, že reakcia vlasov na vlasovú kozmetiku, nezáleží len na type produktu ale aj na konkrétnej značke. Ak váhate, či skúsiť našu masku alebo kondicionér, pretože bežne takéto prípravky nepoužívate, alebo ak nie ste si istí, ako ich správne aplikovať, aby ste z nich dostali čo najviac, určite nám napíšte.

  

Chinínové produkty Milva

Chinínové produkty Milva su proti vypadávaniu vlasov, na podporu rastu vlasov, na zahustenie vlasov, na regeneráciu a vylepšenie kvality vlasov. Základná účinná látka je chinín (extrakt z kôry chinínovníka). Chinín rýchlo preniká do vlasovej pokožky, kde zvyšuje mikrocirkuláciu krvi, čím vlasom zabezpečuje zvýšený prísun potrebných živín. Tým spevňuje vlasové folikuly a stimuluje rast zdravých a silných vlasov.
Zobúdza „spiace“ vlasové folikuly a podporuje opätovný rast vlasov na miestach, kde prestali rásť. Znižuje alebo úplne zastavuje vypadávanie vlasov. Chinín z vlasov dostáva genetické maximum prírodnou cestou. Výživou od korienkov sa dá dosiahnúť zahustenie rednúcich vlasov, ako aj plná regenerácia a zlepšenie kvality vlasov – zamedzenie lámaniu vlasov a štiepeniu končekov.
Treba mať na pamäti, že vlasy sú mŕtve tkanivo a existuje maximálna rýchlosť ich rastu, ktorá je u každého z nás individuálna. Preto zahustenie a regenerácia sú najzdĺhavejšími procesmi. Pre docielenie optimálnej vlasovej starostlivosti, by základom mali byť Milva vlasová vodička, na vyživenie vlasov od korienkov, a šampón, ktorý je optimálny pre daný typ vlasov. Pre dlhé vlasy určite odporúčame použiť kondicionér – modrý pre šampóny s chinínom, ružový pre šampóny bez chinínu a kofeínový pre suché vlasy. Je možné, že zákazníčka, ktorá bežne kondicionér nepotrebuje, ho s Milva šampónmi potrebovať bude. Pre extra starostlivosť sú vhodné masky Milva, ktoré sú univerzálne na všetky typy vlasov, vlasy hĺbkovo hydratujú.

Vlasové vodičky Milva - Jeden z najbežnejších tradičných spôsobov pomocného liečenia vypadávania vlasov je používanie chinínových vlasových vodičiek. Aplikujú sa ľahko a rýchlo ku korienkom vlasov a nie je potrebné opláchnutie. Používať sa môžu každý deň. Chinín vlasy vyživuje od korienkov, čo má z dlhodobého hľadiska priaznivý vplyv aj na ich celkový vzhľad, hustotu, objem a kvalitu. Vlasy nezaťažujú, nemastia. Sú vhodným doplnením starostlivosti pri použití akéhokoľvek Milva šampónu, ale môžu byť tiež skvelou náhradou chinínového šampónu, ak šampón zákazníkovi nevyhovuje. Pre mastnejšie vlasy odporúčame nanášať len na čerstvo umyté vlasy, ale už vysušené. Neodporúčame fénovať vlasy hneď po aplikácii chinínovej vody – znižuje sa tým účinok.

Kondicionéry Milva - Bežným krokom po umytí vlasov šampónom je nanesenie kondicionéru, ktorý uhladí šampónom narušené kutikuly, čím vlasy robí menej zraniteľnými, zjemní vlasy, dodá im lesk a výrazne uľahčí rozčesávanie. Milva kondicionéry sú výnimočné svojou delikátnou technológiou. Vlasy po nich majú príjemný lesk a sú bez akéhokoľvek pozostatku produktu. Odporúčame používať dostatočné množstvo pre požadovaný efekt a samozrejme nechať kondicionér chvíľu pôsobiť pred opláchnutím.

Masky na vlasy Milva - Všetky masky na vlasy v našej ponuke, obsahujú upokojujúcu a liečivú zložku bielky kaolín. Zároveň obsahujú chinín, a teda vlasom prinášajú všetky jeho blahodárne účinky. Masky je možné použiť dvoma rôznymi spôsobmi - oplachovo pri umývaní, alebo ako hĺbkový regeneračný zábal.

 

Maska alebo Kondicionér?

Často ide o osobné preferencie zákazníkov. Ak ide o zákazníka, ktorý veľmi masky nepoužíva, alebo produkty používa len na končeky, napríklad kvôli mastným vlasom, je lepšie používať iba kondicionér. Pri krátkych vlasoch zas odporúčame masku. Masky sú výborné pri nepoddajných, suchých a poškodených vlasoch. Nie je problém používať oba produkty. Sú vhodné aj pri rôznych dermatologických problémoch s vlasovou pokožkou.

 


1. Problém - zvýšené vypadávanie, mastná a normálna pokožka, pomalý rast, slabšie vlasy

Vhodné šampóny:
Šampón Chinín - je špeciálne vyvinutý prípravok proti vypadávaniu vlasov. Šampón používajte 2-3 krát týždenne. Pre lepší účinok kombinujte s inými produktmi chinínovej série.

Šampón proti strate a rednutiu vlasov pre ženy / pre mužov - zvyšuje hustotu ženských/mužských vlasov a znižuje vypadávanie vlasov až do úplného zastavenia.

Šampón s extraktom cesnaku a chinínu - obsahuje veľa aminokyselín a ďalšie prospešné zložky, ktoré podporujú rast vlasov. Kombinácia cesnaku a chinínu bojuje proti vypadávaniu vlasov a stimuluje rast vlasových folikul. Pre obnovené vlasy od korienkov ku končekom a dlhšie vlasy za kratší čas.

Šampón Ženšen a Chinín - ženšen je najsilnejší adaptogén, ktorý účinne zvyšuje odolnosť vlasov voči škodlivým vplyvom prostredia, posilňuje a obnovuje ich silu. Chinín urýchľuje mikrocirkuláciu vlasovej pokožky a zlepšuje činnosť vlasových folikul.

Šampón Chinín a Kofeín - posilňuje vlasové korienky, znižuje vypadávanie vlasov, stimuluje rast nových vlasov. Mimoriadne vhodné pre mužov a ženy po 40tke.


Chinínová voda -
je vhodná pre všetky typy vlasov - suché, normálne alebo mastné. Určená na použitie po šampóne s obsahom chinínu ako účinnej látky alebo ako jeho náhradu. Chinín má silné vlastnosti podporujúce rastu vlasov a liečivé vlastnosti: posilňuje vlasové korienky, vypadávanie vlasov zastavuje a urýchľuje rast vlasov.


Kondicionér po šampóne chinín
- špeciálne vyvinutý na použitie po chinínovom šampóne na predĺženie účinku chinínu. Špeciálne vyvinutý komplex rastlinných olejov a extraktov, ktoré predlžujú pôsobenie chinínu. Vstavané filtre, ktoré pokrývajú celú dĺžku vlasov a chránia ich pred horúcim vzduchom fénu. Je vhodný pre všetky typy vlasov - suché, normálne alebo mastné. Je určený na použitie po šampóne s obsahom chinínu ako účinnej látky. Naneste na dobre umyté a vysušené vlasy, rozotrite po celej dĺžke vlasov a nechajte pôsobiť cca 3-4 minúty. Potom dôkladne opláchnite vodou.


Chinínová maska -
vlasová maska ​​s chinínom dopĺňa ostatné produkty z chinínovej série a urýchľuje účinok proti vypadávaniu vlasov. Komplex olejov pôsobí po dĺžke vlasov a obnovuje opotrebované končeky. Je vhodná pre všetky typy vlasov - suché, normálne alebo mastné. Pre lepší účinok kombinujte s ostatnými produktmi zo série.

 


2. Problém - výrazné vypadávanie, mastná alebo normálna pokožka, slabý rast, slabé vlasy, bez objemu

Vhodné šampóny:
Šampón s cesnakom a chinínom – sila šampónu spočíva v synergii dvoch silných stimulantov, obľúbený chinín a tradičný cesnak. Výborný aj pri suchých vlasoch.

Šampón Chinín Forte – so zvýšeným obsahom chinínu (o 40% viac), pre naozaj intenzívne vypadávanie. Z referencií zákazníkov najlepší proti nadmernej mastnote vlasov.

Šampón Chinín a Kofeín – kofeín výrazne predlžuje anagénnu fázu rastu vlasov. Udržiava korene vlasov životaschopné a zdravé a stimuluje procesy regenerácie. Obnovuje prirodzenú reguláciu sekrécie mazu.

Šampón Kofeín – vhodný pri progresívnom vypadávaní vlasov vplyvom hormónu – dehydrotestosterónu /DTH/.

Šampón proti vypadávaniu vlasov pre ženy / pre mužov - urýchľuje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke. Stimuluje a upevňuje vlasové folikuly. Urýchľuje rast vlasov. Zvyšuje hustotu ženských/mužských vlasov a znižuje vypadávanie vlasov až do úplného zastavenia.

Šampón Ženšen a Chinín - ženšen je najsilnejší adaptogén, ktorý účinne zvyšuje odolnosť vlasov voči škodlivým vplyvom prostredia, posilňuje a obnovuje ich silu. Chinín urýchľuje mikrocirkuláciu vlasovej pokožky a zlepšuje životnú činnosť vlasových folikulov.


Vodičky:
Chinínová voda Forte - obsahuje o 40% viac chinínu ako klasickú. Vtiera sa do vlasovej pokožky. Bez oplachovania. Je vhodná na použitie na slabé, lámavé a vypadávajúce vlasy, ako aj na posilnenie vlasových korienkov u mužov a žien. Môže sa používať každý deň, bez obmedzenia, ak chcete, aby vaše vlasy rástli rýchlejšie. Pre lepší účinok kombinujte s inými produktmi chinínovej forte série. Ponúkame ho v baleniach po 100 a 200 ml.

Chinínová voda so ženšenom - kombinuje pôsobenie dvoch silných zložiek na zvládnutie stresu a sezónneho vypadávania vlasov. Pre lepší účinok kombinujte so ženšenovým šampónom a chinínom. Výsledok sú silné, zdravé a vitálne vlasy.

Chinínová voda s kofeínom -  spája pôsobenie dvoch silných zložiek chinín a kofeín, ktoré bojujú proti vypadávaniu vlasov. Je vhodná na použitie pri všetkých typoch vypadávania vlasov. Okrem toho účinne posilňuje vlasové korienky, stimuluje rast nových vlasov a zvyšuje hustotu vlasov. Pre lepší účinok kombinujte s kofeínovým šampónom a chinínom. 


Kondicionéry:

Kondicionér po šampóne chinín spolu so šampónmi Chinín Forte, Chinín a Kofeín a Ženšen a Chinín;

Výživný kondicionér na vlasy s kofeínom spolu so šampónom Kofeín.


Maska:

Chinínová maska Forte – naša najlepšia maska s vylepšenou receptúrou a kvalitnejšími surovinami a s vysokým obsahom chinínu.

Výživná maska ​​na vlasy s kofeínom a broskyňovým olejom – určená pre normálne až suché a veľmi suché vyčerpané vlasy. Špeciálne vybrané zložky intenzívne vyživujú vlasy od korienkov až po suché končeky. Kofeín, broskyňový a mandľový olej a komplex rastlinných extraktov a vitamínov zlepšujú mikrocirkuláciu vlasovej pokožky a posilňujú vlasovú cibuľku, zabraňujú lámaniu končekov, dodávajú vlasom prirodzený lesk, pružnosť a elasticitu.

 


3. Problém - vypadávanie, suchá pokožka, suché, lámavé, krepovité vlasy, časté umývanie, slabý rast, slabé vlasy, bez objemu

Poznámka: Použitie vhodného šampónu je základ, určite však do poručujeme použitie aj kondicionéru a/alebo masky práve pri tomto type vlasov.


Vhodné šampóny:

Šampón Architekt na vlasy a vlasovú pokožku - obsahuje organickú zlúčeninu MSM, ktorá hrá dôležitú úlohu pri tvorbe keratínu (hlavnej zložky vlasov) a pri obnove kolagénu a elastínu v pokožke. Pridaný bio-keratín vyhladzuje a obnovuje poškodené časti vlasov, dodáva im lesk a hebkosť. Chinín vyživuje vlasové korienky a predlžuje životnosť vlasových folikul. Obsahuje  hydratačné látky a výživné bylinné extrakty. 

Hydratačný šampón s predĺženým účinkom na suché a poškodené vlasy – Hydratuje a vyživuje suché a poškodené vlasy. Obsahuje systém pre predĺženú hydratáciu vlasov a vlasovej pokožky, ktorý absorbuje vlhkosť zo vzduchu až 72 hodín po použití šampónu, výživný extrakt zo žihľavy, biokeratín na posilnenie vonkajšej vrstvy vlasu prírodné prísady rastlinného pôvodu pre ľahké rozčesávanie a proti zamotávaniu.


Šampón Hair repair stimulátor – regenerujúci šampón, vhodný pre suché a poškodené vlasy ako aj na každodenné umývanie. Rovnaký obsah chinínu ako šampón Chinín. Regeneruje celkovú štruktúru vlasov, posilňuje vlasové korienky, stimuluje rast nových vlasov, znižuje vypadávanie vlasov, obnovuje hustotu vlasov a dodáva im objem a lesk.

Šampón s cesnakom a chinínom - cesnakový extrakt, účinne kombinovaný s chinínom v tomto šampóne, silne stimuluje prietok krvi do pokožky hlavy. To vedie k regenerácii, posilneniu vlasových folikul a redukcii vypadávania vlasov. Stimuluje rýchly rast vlasov.

Šampón proti vypadávaniu vlasov pre ženy - urýchľuje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke. Stimuluje a upevňuje vlasové folikuly. Urýchľuje rast vlasov. Obsahuje prísadu na aktiváciu vlasových folikul v latentnej fáze, chinín, ktorý urýchľuje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke a zlepšuje výživu vlasového folikulu, bylinný komplex živín a prírodné doplnky rastlinného pôvodu pre ľahké rozčesávanie a proti zamotávaniu.


Vodičky:
Chinínová voda Forte - obsahuje o 40% viac chinínu ako klasickú. Vtiera sa do vlasovej pokožky. Bez oplachovania. Je vhodná na použitie na slabé, lámavé a vypadávajúce vlasy, ako aj na posilnenie vlasových korienkov u mužov a žien. Môže sa používať každý deň, bez obmedzenia, ak chcete, aby vaše vlasy rástli rýchlejšie. Pre lepší účinok kombinujte s inými produktmi chinínovej forte série. Ponúkame ho v baleniach po 100 a 200 ml.


Chinínová voda so ženšenom - kombinuje pôsobenie dvoch silných zložiek na zvládnutie stresu a sezónneho vypadávania vlasov. Pre lepší účinok kombinujte so ženšenovým šampónom a chinínom. Výsledok sú silné, zdravé a vitálne vlasy.

Chinínová voda s kofeínom -  spája pôsobenie dvoch silných zložiek chinín a kofeín, ktoré bojujú proti vypadávaniu vlasov. Je vhodná na použitie pri všetkých typoch vypadávania vlasov. Okrem toho účinne posilňuje vlasové korienky, stimuluje rast nových vlasov a zvyšuje hustotu vlasov. Pre lepší účinok kombinujte s kofeínovým šampónom a chinínom. 


Kondicionéry:

Kondicionér Hair Repair – regenerujúci kondicionér na poškodené a suché vlasy s bio-regeneračnou formulou, ktorá zahŕňa komplex prírodných olejov a bylinných výťažkov.


Maska:

Chinínová maska Forte – naša najlepšia maska s vylepšenou receptúrou a kvalitnejšími surovinami. Pre hĺbkovú regeneráciu. Je určená na regeneráciu problémových vlasov - vypadávanie vlasov, strata prirodzenej vlhkosti vlasov, lámavosť, lupiny. Dodáva vlasom elastickosť, lesk, objem a robí vlasy ľahko rozčesateľnými.

Výživná maska ​​na vlasy s kofeínom a broskyňovým olejom – určená pre normálne až suché a veľmi suché vyčerpané vlasy. Špeciálne vybrané zložky intenzívne vyživujú vlasy od korienkov až po suché končeky. Kofeín, broskyňový a mandľový olej a komplex rastlinných extraktov a vitamínov zlepšujú mikrocirkuláciu vlasovej pokožky a posilňujú vlasovú cibuľku, zabraňujú lámaniu končekov, dodávajú vlasom prirodzený lesk, pružnosť a elasticitu.

Maska na vlasy Huma (s ílom) - pre hĺbkové čistenie, hydratáciu a objem. Obsahuje biely kaolín ( íl), mandľový olej, vitamín E, výťažky z vlašských orechov, žihľavy, brezy a hydratačné látky. Odstraňuje silné nečistoty a normalizuje minerálnu rovnováhu pokožky. Jeho jemná štruktúra umožňuje hĺbkové čistenie pokožky a vlasov. Komplex prírodných olejov vlasy hydratuje a obnovuje, dodáva im lesk a hebkosť. Vhodné pre všetky typy vlasov a pokožky.

 


4. Problém - intenzívne vypadávanie vlasov u pánov

Odporúčame použiť šampón a príslušnú vodičku.

Šampón proti vypadávaniu vlasov pre mužovchinínová voda forte alebo chinínová voda s kofeínom;
Šampón Chinín a Kofeín a chinínová voda s kofeínom
Šampón Chinín Forte a chinínová voda Forte;
Šampón Kofeín a chinínová voda s kofeínom;

Vhodné šampóny:
Šampón proti vypadávaniu a rednutiu vlasov pre mužov - Dlhodobé pravidelné používanie šampónu viditeľne zastavuje vypadávanie vlasov, zvyšuje hustotu vlasov až o 38% (v 12.-16. týždni). Korienky sú posilnené a celkový stav vlasov sa zlepšuje.


Šampón Chinín Forte – so zvýšeným obsahom chinínu (o 40% viac), pre naozaj intenzívne vypadávanie. Z referencií zákazníkov najlepší proti nadmernej mastnote vlasov.


Vodičky:
Chinínová voda Forte - obsahuje o 40% viac chinínu ako klasickú. Vtiera sa do vlasovej pokožky. Bez oplachovania. Je vhodná na použitie na slabé, lámavé a vypadávajúce vlasy, ako aj na posilnenie vlasových korienkov u mužov a žien. Môže sa používať každý deň, bez obmedzenia, ak chcete, aby vaše vlasy rástli rýchlejšie. Pre lepší účinok kombinujte s inými produktmi chinínovej forte série. Ponúkame ho v baleniach po 100 a 200 ml.


Kofeínové produkty blokujú účinok dehydrotestosterónu /DTH/, hormónu zodpovedného za vypadávanie vlasov. Vhodné pri androgénnej alopécií, pri intenzívnom vypadávaní vlasov, pri tvorbe kútov a rednúcich vlasoch.

 


5. Problém - mierne vypadávanie, problematická, mastná pokožka a lupiny

Vhodné šampóny:
Zázvorový šampón proti lupinám – čistí, odstraňuje lupiny a obnovuje prirodzený stav vlasov.
Zázvorový extrakt potláča nadmernú činnosť mazových žliaz a odstraňuje príčinu lupín. Znižuje tvorbu kožného mazu v pokožke vlasov, upokojuje ju a pomáha vyčistiť šupiny. Okrem toho posilňuje a zlepšuje štruktúru vlasov.

Šampón sírа a chinín - jedinečný produkt, ktorý ozdravuje poškodené vlasy a znižuje vypadávanie vlasov a zabraňuje tvorbe lupín. Obnovuje poškodené vlasy a vlasovú pokožku, tonizuje pokožku hlavy a korienky.

Šampón síra - obsahuje organickú síru (metyl-sulfonyl-metán), ktorá ozdravuje poškodené časti vlasovej pokožky a zabraňuje tvorbe lupín. Vlastnosti prvku slúžia aj na jemný píling, čo zase znamená, že vám môže pomôcť aj pri iných kožných problémoch, ako je ekzém. Vďaka exfoliačným vlastnostiam síry je tiež skvelým liekom na lupiny.

Šampón proti lupinám - Šampón proti lupinám pre mužov - veľmi efektívne odstraňuje suché aj mastné lupiny, vhodný aj na prevenciu proti lupinám. Odlupuje odumreté keratínové bunky a čistí pokožku vlasov, postupne reguluje mastenie vlasov a znižuje výskyt nových lupín, upokojuje svrbenie a znižuje nepohodlie obsahuje prísadu pre ľahké rozčesávanie a zvlhčujúce látky. Neobsahuje návykové zložky.

Šampón Huma - dôkladne čistí zbytky kožného mazu, zmierňuje činnosť mazových žliaz, „detoxikuje“.
Milva tip: Šampón môže vymývať farbu pri farbených vlasoch, čo je spôsobené kovovými molekulami v naturálnom kaolíne.

Šampón Decht - Účinný pri seborei, taktiež pri suchých lupinách a ekzémoch. Veľmi nápomocný pri rôznych ochoreniach pokožky. Výborný na zmiešanú až mastnú pleť so sklonom k tvorbe vyrážok, ekzémov alebo pri psoriáze.
Milva tip: veľmi vhodný aj na použitie ako sprchový gél, nevýhodou je výrazná dechtová aróma.


Vodičky:
Chinínová voda Forte - obsahuje o 40% viac chinínu ako klasickú. Vtiera sa do vlasovej pokožky. Bez oplachovania. Je vhodná na použitie na slabé, lámavé a vypadávajúce vlasy, ako aj na posilnenie vlasových korienkov u mužov a žien. Môže sa používať každý deň, bez obmedzenia, ak chcete, aby vaše vlasy rástli rýchlejšie. Pre lepší účinok kombinujte s inými produktmi chinínovej forte série. Ponúkame ho v baleniach po 100 a 200 ml.


Chinínová voda so ženšenom - kombinuje pôsobenie dvoch silných zložiek na zvládnutie stresu a sezónneho vypadávania vlasov. Pre lepší účinok kombinujte so ženšenovým šampónom a chinínom. Výsledok sú silné, zdravé a vitálne vlasy.

Chinínová voda s kofeínom -  spája pôsobenie dvoch silných zložiek chinín a kofeín, ktoré bojujú proti vypadávaniu vlasov. Je vhodná na použitie pri všetkých typoch vypadávania vlasov. Okrem toho účinne posilňuje vlasové korienky, stimuluje rast nových vlasov a zvyšuje hustotu vlasov. Pre lepší účinok kombinujte s kofeínovým šampónom a chinínom.  


Kondicionéry:

Kondicionér Hair Repair – regenerujúci kondicionér na poškodené a suché vlasy s bio-regeneračnou formulou, ktorá zahŕňa komplex prírodných olejov a bylinných výťažkov.


Maska:

Chinínová maska Forte – naša najlepšia maska s vylepšenou receptúrou a kvalitnejšími surovinami. Pre hĺbkovú regeneráciu. Je určená na regeneráciu problémových vlasov - vypadávanie vlasov, strata prirodzenej vlhkosti vlasov, lámavosť, lupiny. Dodáva vlasom elastickosť, lesk, objem a robí vlasy ľahko rozčesateľnými.

Výživná maska ​​na vlasy s kofeínom a broskyňovým olejom – určená pre normálne až suché a veľmi suché vyčerpané vlasy. Špeciálne vybrané zložky intenzívne vyživujú vlasy od korienkov až po suché končeky. Kofeín, broskyňový a mandľový olej a komplex rastlinných extraktov a vitamínov zlepšujú mikrocirkuláciu vlasovej pokožky a posilňujú vlasovú cibuľku, zabraňujú lámaniu končekov, dodávajú vlasom prirodzený lesk, pružnosť a elasticitu.

Maska na vlasy Huma (s ílom) - pre hĺbkové čistenie, hydratáciu a objem. Obsahuje biely kaolín (íl), mandľový olej, vitamín E, výťažky z vlašských orechov, žihľavy, brezy a hydratačné látky. Odstraňuje silné nečistoty a normalizuje minerálnu rovnováhu pokožky. Jeho jemná štruktúra umožňuje hĺbkové čistenie pokožky a vlasov. Komplex prírodných olejov vlasy hydratuje a obnovuje, dodáva im lesk a hebkosť. Vhodné pre všetky typy vlasov a pokožky.
 


6. Problém - vypadávanie a slabý rast vlasov, zákazník nemôže používať chinínové prípravky

Vhodné šampóny:
Šampón cesnak pre slabé vlasy - poskytuje neustálu starostlivosť na posilnenie korienkov a zahustenie vlasov. Cesnakový extrakt obsahuje veľa aminokyselín a ďalšie prospešné zložky, ktoré podporujú rast vlasov, bojujú proti vypadávaniu vlasov a stimulujú rast vlasových folikulov.

Šampón Žihľava – žihľava je jednou z najznámejších tradičných prísad do prírodných šampónov proti vypadávaniu vlasov a na podporu ich rastu. Žihľava má seboregulačné vlastnosti a dodáva pokožke a vlasovým korienkom vysoký obsah železa, karoténu a vitamínov B a mnohých ďalších živín. Jeho úlohou je čistiť a vyživovať vlasy a vlasovú pokožku, regulovať tvorbu kožného mazu znižuje mastnotu a dodáva objem.

Šampón Gaštan - kombinuje výživné bylinné extrakty s jemným čistiacim účinkom detergentov získané z rastlinných surovín. Stabilizuje mikrocirkuláciu a má všeobecný posilňujúci účinok na pokožku vlasov a vlasové folikuly. Vyživujúci šampón, vhodný pre všetky typy vlasov.

Šampón Kofeín - obnovuje vitalitu vlasov a urýchľuje ich rast, robí ich silnejšími, hustejšími a stabilnejšími. Kofeín znižuje alebo úplne neutralizuje škodlivé účinky dehydrotestosterónu, ktorý sa hromadí v podkoží pokožky hlavy a za určitých podmienok spôsobuje atrofiu vlasových folikulov.

Šampón Šípka – pre prirodzenú hydratáciu vlasov a naturálnym prostriedkom na upevnenie korienkov vlasov. Obsahuje iba umývacie a zvlhčovacie prostriedky získané z rastlinných surovín v kombinácii s bylinnými extraktmi. Zjemňuje a hydratuje pokožku vlasov. Čistí jemne, ale efektívne. Pravidelné používanie prípravku udržuje prirodzenú úroveň vlhkosti vo vlasoch.

 

Samozrejme aj tu sa môže zvoliť kondicionér Kofeín a masku Kofeín alebo Huma.

Ak zákazník môže chinínové prípravky používať, len chinínové šampóny mu nesedia, môže siahnuť aj po chinínovej vodičke a chinínových maskách.

 


7. Problém - vlasy bez lesku, bez vitality, slabé vlasy so sklonom k lámaniu

Vhodné šampóny:
Šampón Hair Repair – regeneračný šampón s chinínom a biokeratínom - obnovuje vitalitu vlasov, okrem okamžitého efektu objemu po umytí sa stará o dlhodobú a trvalú obnovu vlasov.

Hydratujúci šampón s predĺženým účinkom - má silný hydratačný účinok s predĺženým pôsobením. Pokračuje v extrakcii vlhkosti zo vzduchu a v hydratácii vlasov až 72 hodín po použití šampónu.

Šampón Architekt na vlasy a vlasovú pokožku - obsahuje MSM (metylsulfonyl-metán) - organickú zlúčeninu, ktorá hrá dôležitú úlohu pri tvorbe keratínu (hlavnej zložky vlasov) a pri obnove kolagénu a elastínu v pokožke. Pridaný bio-keratín vyhladzuje a obnovuje poškodené časti vlasov, dodáva im lesk a hebkosť. Chinín vyživuje vlasové korienky a predlžuje životnosť vlasových folikul. Obsahuje  hydratačné látky a výživné bylinné extrakty. 

Šampón Šípka - Prinavracia hebkosť a žiarivosť vlasom bez lesku. Šípkový olej je bohatý na vitamíny a preto je ideálny pri starostlivosti o suché vlasy, vlasy bez života, farbené, či vlasy po trvalej ondulácii. Vďaka vysokému obsahu esenciálnych mastných kyselín je šípkový olej ideálnou voľbou aj pre ľudí so suchou, či ekzematickou pokožkou. Upokojuje a hydratuje suchú a poškodenú pleť vplyvom chladného počasia, či v letných horúcich dňoch.

Šampón Pivné Droždie - obohatený o fytesteríny, organické kyseliny, organické aminokyseliny, terpenoidy, taníny, ktoré sú mimoriadne dôležité pre uchovanie vitality, lesku, pružnosti a pevnosti vlasov 


Vodičky:
Chinínová voda Forte - obsahuje o 40% viac chinínu ako klasickú. Vtiera sa do vlasovej pokožky. Bez oplachovania. Je vhodná na použitie na slabé, lámavé a vypadávajúce vlasy, ako aj na posilnenie vlasových korienkov u mužov a žien. Môže sa používať každý deň, bez obmedzenia, ak chcete, aby vaše vlasy rástli rýchlejšie. Pre lepší účinok kombinujte s inými produktmi chinínovej forte série. Ponúkame ho v baleniach po 100 a 200 ml.


Chinínová voda so ženšenom - kombinuje pôsobenie dvoch silných zložiek na zvládnutie stresu a sezónneho vypadávania vlasov. Pre lepší účinok kombinujte so ženšenovým šampónom a chinínom. Výsledok sú silné, zdravé a vitálne vlasy.

Chinínová voda s kofeínom -  spája pôsobenie dvoch silných zložiek chinín a kofeín, ktoré bojujú proti vypadávaniu vlasov. Je vhodná na použitie pri všetkých typoch vypadávania vlasov. Okrem toho účinne posilňuje vlasové korienky, stimuluje rast nových vlasov a zvyšuje hustotu vlasov. Pre lepší účinok kombinujte s kofeínovým šampónom a chinínom.  


Kondicionéry
:

Kondicionér Hair Repair – regenerujúci kondicionér na poškodené a suché vlasy s bio-regeneračnou formulou, ktorá zahŕňa komplex prírodných olejov a bylinných výťažkov.

Výživný vlasový kondicionér s kofeínom - určený pre normálne až suché a veľmi suché vyčerpané vlasy. Obsahuje kofeín, rastlinné oleje, komplex prírodných extraktov a vitamínov, ktoré zlepšujú mikrocirkuláciu vlasovej pokožky, posilňuje vlasový folikul, hydratuje a obnoviť poškodené vlasy. Doprajte vlasom pružnosť a lesk.


Maska:

Chinínová maska Forte – naša najlepšia maska s vylepšenou receptúrou a kvalitnejšími surovinami. Pre hĺbkovú regeneráciu. Je určená na regeneráciu problémových vlasov - vypadávanie vlasov, strata prirodzenej vlhkosti vlasov, lámavosť, lupiny. Dodáva vlasom elastickosť, lesk, objem a robí vlasy ľahko rozčesateľnými.

Výživná maska ​​na vlasy s kofeínom a broskyňovým olejom – určená pre normálne až suché a veľmi suché vyčerpané vlasy. Špeciálne vybrané zložky intenzívne vyživujú vlasy od korienkov až po suché končeky. Kofeín, broskyňový a mandľový olej a komplex rastlinných extraktov a vitamínov zlepšujú mikrocirkuláciu vlasovej pokožky a posilňujú vlasovú cibuľku, zabraňujú lámaniu končekov, dodávajú vlasom prirodzený lesk, pružnosť a elasticitu.

Maska na vlasy Huma (s ílom) - pre hĺbkové čistenie, hydratáciu a objem. Obsahuje biely kaolín (íl), mandľový olej, vitamín E, výťažky z vlašských orechov, žihľavy, brezy a hydratačné látky. Odstraňuje silné nečistoty a normalizuje minerálnu rovnováhu pokožky. Jeho jemná štruktúra umožňuje hĺbkové čistenie pokožky a vlasov. Komplex prírodných olejov vlasy hydratuje a obnovuje, dodáva im lesk a hebkosť. Vhodné pre všetky typy vlasov a pokožky.
 


8. Problém - vypadávanie, problematická, suchá pokožka a suché lupiny

Vhodné šampóny:
Šampón sírа a chinín - jedinečný produkt, ktorý ozdravuje poškodené vlasy a znižuje vypadávanie vlasov a zabraňuje tvorbe lupín. Obnovuje poškodené vlasy a vlasovú pokožku, tonizuje pokožku hlavy a korienky

Šampón Huma - odstraňuje odumreté keratínové bunky a normalizuje minerálnu rovnováhu pokožky.

Šampón proti lupinám - Šampón proti lupinám pre mužov - veľmi efektívne odstraňuje suché aj mastné lupiny, vhodný aj na prevenciu proti lupinám. Odlupuje odumreté keratínové bunky a čistí pokožku vlasov, postupne reguluje mastenie vlasov a znižuje výskyt nových lupín, upokojuje svrbenie a znižuje nepohodlie obsahuje prísadu pre ľahké rozčesávanie a zvlhčujúce látky. Neobsahuje návykové zložky.

Šampón Decht - účinný pri seborei, taktiež pri suchých lupinách a ekzémoch. Veľmi nápomocný pri rôznych ochoreniach pokožky. Výborný na zmiešanú až mastnú pleť so sklonom k tvorbe vyrážok, ekzémov alebo pri psoriáze.

Šampón Harmanček - pre citlivú a podráždenú pokožku vlasov. Obsahuje čistiace prostriedky rastlinného pôvodu, bylinné extrakty a vitamíny. Účinne čisti vlasy a vlasovú pokožku a pôsobí mierne protizápalovo. Upokojuje a uvoľňuje. Môže sa používať denne.

Šampón Propolis - vhodný na lupiny, citlivú pokožku, možno používať pri kožných problémoch, má antimikrobiálne, baktericidné a imunostimulačné účinky. Propolis je prírodný včelí produkt, ktorý upokojuje podráždenú pokožku hlavy a pôsobí proti svrbeniu. Chráni vlasy pred škodlivými vplyvmi prostredia. Upokojuje podráždenú pokožku hlavy, odstraňuje svrbenie, obnovuje vlasy a robí ich hustými a silnými


Vodičky:
Chinínová voda Forte - obsahuje o 40% viac chinínu ako klasickú. Vtiera sa do vlasovej pokožky. Bez oplachovania. Je vhodná na použitie na slabé, lámavé a vypadávajúce vlasy, ako aj na posilnenie vlasových korienkov u mužov a žien. Môže sa používať každý deň, bez obmedzenia, ak chcete, aby vaše vlasy rástli rýchlejšie. Pre lepší účinok kombinujte s inými produktmi chinínovej forte série. Ponúkame ho v baleniach po 100 a 200 ml.

Chinínová voda so ženšenom - kombinuje pôsobenie dvoch silných zložiek na zvládnutie stresu a sezónneho vypadávania vlasov. Pre lepší účinok kombinujte so ženšenovým šampónom a chinínom. Výsledok sú silné, zdravé a vitálne vlasy.

Chinínová voda s kofeínom -  spája pôsobenie dvoch silných zložiek chinín a kofeín, ktoré bojujú proti vypadávaniu vlasov. Je vhodná na použitie pri všetkých typoch vypadávania vlasov. Okrem toho účinne posilňuje vlasové korienky, stimuluje rast nových vlasov a zvyšuje hustotu vlasov. Pre lepší účinok kombinujte s kofeínovým šampónom a chinínom.  


Kondicionéry:
Kondicionér Hair Repair – regenerujúci kondicionér na poškodené a suché vlasy s bio-regeneračnou formulou, ktorá zahŕňa komplex prírodných olejov a bylinných výťažkov.

Výživný vlasový kondicionér s kofeínom - určený pre normálne až suché a veľmi suché vyčerpané vlasy. Obsahuje kofeín, rastlinné oleje, komplex prírodných extraktov a vitamínov, ktoré zlepšujú mikrocirkuláciu vlasovej pokožky, posilňuje vlasový folikul, hydratuje a obnoviť poškodené vlasy. Doprajte vlasom pružnosť a lesk.

 

Masky:
Chinínová maska Forte – naša najlepšia maska s vylepšenou receptúrou a kvalitnejšími surovinami. Pre hĺbkovú regeneráciu. Je určená na regeneráciu problémových vlasov - vypadávanie vlasov, strata prirodzenej vlhkosti vlasov, lámavosť, lupiny. Dodáva vlasom elastickosť, lesk, objem a robí vlasy ľahko rozčesateľnými.

Maska na vlasy Huma (s ílom) - pre hĺbkové čistenie, hydratáciu a objem. Obsahuje biely kaolín (íl), mandľový olej, vitamín E, výťažky z vlašských orechov, žihľavy, brezy a hydratačné látky. Odstraňuje silné nečistoty a normalizuje minerálnu rovnováhu pokožky. Jeho jemná štruktúra umožňuje hĺbkové čistenie pokožky a vlasov. Komplex prírodných olejov vlasy hydratuje a obnovuje, dodáva im lesk a hebkosť. Vhodné pre všetky typy vlasov a pokožky.

 

Treba mať na pamäti, že každý človek je individuálny a jedinečný, preto je tento návod veľmi orientačný. Regenerácia a zahustenie vlasov sú najzdĺhavejším procesom. Vlasy sú mŕtve tkanivo, ktoré sa nedokáže zahojiť mávnutím čarovného prútika. Aby sa vypadávanie zastavilo, treba aspoň pár týždňov, na nové "anténky" si počkáme aj pár mesiacov. Je to beh na dlhú trať. Vyžaduje si trpezlivosť a pravidelnú starostlivosť. 

Vďaka milva chinínovým produktom vlasy začínajú rásť na miestach, kde rásť už prestali. Konečne prekonajú dĺžku, cez ktorú už nerastú roky. Zlepší sa ich kvalita, odolnosť, zamedzí sa lámaniu a štiepeniu končekov. Pre regeneráciu je dôležité, aby sa vlasy do istej miery vymenili.

 

Malé zhrnutie:

Chinínové šampóny:
Na mastnú a normálnu pleť – Šampón s cesnakom a chinínom, Šampón Chinín, Šampón Chinín Forte, Šampón Chinín a Ženšen.  

Na suchú vlasovú pokožku a suché vlasy, pri lupinách – Šampón so sírou a chinínom, Šampón so sírou, Šampón Hair Repair, Šampón Chinín a Kofeín, Hydratujúci šampón s predĺženým účinkom, Šampón Kofeín, Šampón Architekt

Najsilnejšie - Šampón proti strate a rednutiu vlasov pre ženy / Šampón proti strate a rednutiu vlasov pre mužov, Šampón s cesnakom a chinínom, Šampón Chinín Forte, Šampón Chinín a Kofeín, Šampón Kofeín.


Šampóny proti vypadávaniu vlasov a na rast vlasov bez chinínu
: Šampón zázvor, Energizujúci šampón s cesnakom, Šampón Kofeín, Šampón Žihľava, Šampón Šípka, Šampón Gaštan.


Prípravky na vlasy s lupinami, mastnou, problematickou vlasovou pokožkou:
Šampón Propolis, Šampón Decht, Šampón Žihľava, Fyto šampón na mastné vlasy.


Prípravky na citlivú vlasovú pokožku
: Šampón Propolis, Šampón Gaštan, Šampón Harmanček, Detský šampón Milva, Šampón Žihľava, Šampón Šípka.


Strarostlivosť o štruktúru a hydratáciu vlasov
: Hydratačný šampón s predĺženým účinkom, Šampón Architekt, Šampón Šípka, Šampón Pivné Droždie, Šampón Žihľava, Šampón GaštanŠampón Harmanček.


Starostlivosť o vlasy farbené a poškodené
: Šampón Color Protect, Hydratačný šampón s predĺženým účinkom, Šampón Hair Repair Stimulátor, Šampón Šípka, Šampón Propolis - určite sa doporučuje maska.

 

K výberu vodičky:
Na udržanie vlasov v dobrej kondícií: Chinínová voda

Intenzívne vypadávanie vlasov: Chinínová voda Forte 
Slabé a vyčerpané vlasy: Chinínová voda so ženšenom 
Progresívne vypadávanie: Chinínová voda s Kofeínom
Ružová voda: po dĺžke vlasov na rozčesanie, prináša vlasom osvieženie a hydratuje.Stiahnuť online katalog - Milva 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz