O nás

 

 

Spoločnosť Milva Cosmetics s.r.o. bola založená v roku 2014. Predovšetkým sa zaoberá predajom vlasovej a pleťovej kozmetiky a taktiež sa zameriava na vývoj a predaj kozmetických prípravkov s prírodnými aktívnymi zložkami kombinované s ich pomocnými látkami. Našou snahou bolo dostať na trh Vami obľúbené chinínové produkty, ako aj priniesť produkty nové, menej známe. 

Značka Milva bola založená pre vývoj kozmetických vlasových produktov, ktoré  sa predávajú na bulharskom trhu už desiatky rokov. 

Aby bol zaručený ako pôvod rastlinnej bázy, tak aj kvalita extraktov, "Milva" pracuje len s prírodnými extraktmi pripravenými vo vlastnej laboratóriu spoločnosti.

Používa iba rastlinné extrakty, ktorých účinnosť bola vedecky dokázaná. Neustále zlepšuje receptúry všetkých produktov prostredníctvom neustálej spätnej väzby od spotrebiteľov aj distribučných organizácií. Rýchlo a primerane reaguje, keď majú naši zákazníci špecifické a nové požiadavky. Implementuje efektívny systém riadenia kvality spoločnosti, ktorý zabezpečuje vysokú účinnosť a bezpečnosť nových produktov.

Všetky suroviny používané pri výrobe produktov Milva sú šetrné k životnému prostrediu a v prírode sa rýchlo rozkladajú. Materiály použité na balenie (celulóza, plasty, kovy) sú úplne na 100% recyklované. K ľuďom používajúcim naše produkty aj k životnému prostrediu pristupujeme zodpovedne. Celá výroba Milvy je uzavretá a do ovzdušia, vody alebo pôdy sa neuvoľňujú žiadne škodlivé emisie. Kozmetické produkty Milva nie sú a nikdy neboli testované na zvieratách. Testy vykonávajú dobrovoľníci a v prípade potreby sa vykonávajú klinické testy.

Spoločnosť "Milva product" je vlastníkom registrovanej ochrannej známky "Milva", chránenej vo všetkých krajinách EÚ, ako aj v niektorých krajinách mimo únie.

 

 

Chcete krásne vlasy? Vypestujte si ich!


 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz