Akcia
Kód: 000087 | Značka: Milva

Balíček pre jemné, vypadávajúce, lámavé vlasy

€19,80 €20,80 Zľava 5 %
Skladom
Kategória: Balíčky
Hmotnosť: 1.35 kg

Balíček pre jemné, vypadávajúce, lámavé vlasy

 

 

 

 

Tento balíček je jedinečnou možnosťou vyskúšať najzákladnejšiu účinnú kombináciu produktov Milva proti vypadávaniu vlasov a na posilnenie ich štruktúry.
Vznikol, aby uľahčil Váš výber produktov. Šampóny Chinín a Pivný sú cestou k pevným, zdravým a hustým vlasom. Chinínový šampón je našou klasikou. Vlasy vyživuje od korienkov, zabraňuje ich vypadávaniu a zrýchľuje rast zdravých a pružných vlasov. Pivný šampón je božškým osviežením pre vlasy najmä v letnom období. Je ľahký, hydratujúci, ideálny na letné dovolenky. Vlasy absolútne nezaťažuje a dodáva im prirodzený nadýchaný objem. Vďaka jemnej formule je vhodný aj pre krehké a suché vlásky. 
Chinínová maska vlasy pomáha regenerovať a hydratovať. Výrazne urýchľuje regeneračné procesy. Je mimoriadne vhodná pre farbené, suché, lámavé a vyčerpané vlasy, ktoré majú už všetkého dosť! Kondicionér po šampóne chinín je vhodný po každom umytí. Udržuje končeky vitálne a pružné. Vlasy chráni pred stratou vlhkosti a teplom a uľahčuje rozčesávanie a stajlovanie. V balíčku na Vás čaká malý darček - Mydlo mrkva a papája s antioxidačnými účinkami a prirodzeným UV filtrom .

 

 

 

Obsah balíčka:
1x Šampón Chinín 200ml
1x Šampón Pivné Droždie 200ml
1x Chinínová voda s rozprašovačom  200ml
1x Chinínová maska 250ml 

1x Kondicionér po šampóne chinín 200ml

darček Mydlo mrkva a papája 60g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: