Akcia
Kód: 000086 | Značka: Milva

Balíček na silno vypadávajúce vlasy a rýchlo mastiace sa vlasy

€24,60 €25,60 Zľava 4 %
Skladom
Kategória: Balíčky
Hmotnosť: 1.35 kg

Balíček na silno vypadávajúce vlasy a rýchlo mastiace sa vlasy

 

 

Tento balíček je jedinečnou možnosťou vyskúšať najzákladnejšiu účinnú kombináciu produktov Milva proti intenzívnému vypadávaniu a masteniu vlasov.
Vznikol, aby uľahčil Váš výber produktov. Šampóny Chinín Forte a Ženšen s chinínom sú najsilnejšie v boji proti silnému vypadávaniu vlasov. V šampóne chinín forte je, ako napovedá názov, extra dávka chinínu, ktorý vlasy nakopne k silnému a rýchlemu rastu, posilní korienky a zastaví vypadávanie. Šampón Ženšen a Chinín má silný regeneračný účinok. Oba šampóny sú mimoriadne vhodné pri mastnejších vlasoch. Chinínová maska Forte je pre vlasy priam exkluzívnym zážitkom a hydratačnou bombou. Výrazne urýchľuje regenračné procesy. Je mimoriadne vhodná pre farbené, suché, lámavé a vyčerpané vlasy. Je postačujúce aplikovať raz do týždňa. Fantázií sa medze nekladú - je možné masku aplikovať na 20 minút po umytí šampónom, alebo aj na dlhšiu dobu ešte pred umytím. 
Kondicionér po šampóne chinín je vhodný po každom umytí. Udržuje končeky vitálne a pružné. Vlasy chráni pred stratou vlhkosti a teplom a uľahčuje rozčesávanie a stajlovanie. V balíčku na Vás čaká malý darček - Mydlo ženšen s hojivými a vyživujúcimi účinkami.

 

 

 

Obsah balíčka:
1x Šampón Chinín Forte 200ml
1x Šampón Ženšen a Chinín 200ml
1x Chinínová voda Forte s rozprašovačom 200ml
1x Chinínová maska Forte  250ml 
1x Kondicionér po šampóne chinín 200 ml 
darček Mydlo ženšen 60g


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: