🛒 Využite obľúbenú akciu 2+1 zdarma na vybrané produkty Milva. Pridajte do košíka 3 produkty a najlacnejší máte od nás ako darček. Doprava zdarma nad 60 €

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2155 hodnotení
5
2094x
4
38x
3
10x
2
4x
1
9x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.02.2023
+ Rychle dorucenie
- Ziadna

JR Avatar autora Jana Rožárová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 15.02.2023
Som veľmi spokojná, odporúčam obchod aj zakúpené produkty,
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 15.02.2023
+ Objednávka velmi rychle přišla.
- O nevýhodě nevím.

JC Avatar autora Jana Civáňová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.02.2023
Som spokojná s značkou, odporúčam.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.02.2023
Naprostá spokojenost! Objednávám už několik let.
ĽČ Avatar autora Ľubica Čibenková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.02.2023
S obchodom absolútna spokojnosť, rýchlo, spoľahlivo , seriózne.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.02.2023
Vzdy skvele vybavene, rychle dorucenie
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.02.2023
Rychlé dodání, přívětivé ceny, široká nabídka.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.02.2023
Už asi tri roky si objednávam prípravky a šampóny z tejto obchodnej spoločnosti a som spokojná.
JB Avatar autora Jarmila Brešťanská Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.02.2023
Sme veľmi spokojní s obchodom, rýchle vybavenie objednávky a aj jej doručenie, dobrý popis výrobkov..
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.02.2023
S obchodom som veľmi spokojná, sú rýchli vo vybavovaní objednávok, produkty sú dobré popísané
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.02.2023
Obchod bol štandardný, nie je veľmi čo hodnotiť. Nebol najmenší problém.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12.02.2023
+ rýchle doručenie
- žiadna

KJ Avatar autora Katarína Jablonovská Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. | 09.02.2023
Rýchle doručenie, krásne zabalené. Som nadmieru spokojná. Výrobok 100 %. Akonáhle sa mi minie šampón +voda s chinínom, ihneď objednávam.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 08.02.2023
+ rychlé dodání

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 08.02.2023
Som velmi spokojna s produktami od tejto firmy .
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 08.02.2023
+ Ochota a pomoc při výběru šamponu.
+ Rychlost dodání.

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 08.02.2023
+ obchod super, rychlé vyřízení
- zvolila jsem dopravu do zasilkovny, balíček stále nedorazil

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 07.02.2023
výborné výrobky, fungují podle toho, jak je deklarováno
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 07.02.2023
+ Dobré ceny, rychlé dodání.

Ovládacie prvky výpisu

2170 položiek celkom
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz