Akcia Novinka Tip
Kód: 611 | Značka: Milva

Vianočný balíček MilvaLab

€17
Skladom
Kategória: Vianočné balíčky
Hmotnosť: 1 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke podľa hodnoty.
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku cez Packeta
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Vianočný balíček MilvaLab
 
MilvaLAB - Laboratórne výrobky spoločnosti Milva, ktoré zahŕňajú kozmetické výrobky najnovšej generácie. Vyrábajú sa v malých dávkach za laboratórnych podmienok.

V týchto výrobkoch sa používajú iba suroviny s najvyšším stupňom čistoty. Účinné látky sú vyrábané európskymi spoločnosťami v továrňach a laboratóriách v Európskej únii (Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Španielsko) a Švajčiarsku. Využíva sa maximálne možné množstvo prírodných zložiek.
Žiadny z produktov milvaLAB ani ich prísady neboli testované na zvieratách. Sú kompletne vyvinuté v silico (počítačovým modelovaním).
Výrobky rady milvaLAB sú vyvíjané a vyrábané s myšlienkou maximálneho účinku, ale nie rýchleho, drsného a agresívneho, ale prostredníctvom pomalšieho, mäkšieho a jemného pôsobenia.

Každý z týchto výrobkov má jedinečné vlastnosti alebo vlastnosti dosahuté u iných výrobkov len zriedka. 

 
Obsah balíčka:
1x Šampón proti vypadávaniu vlasov a rednutiu vlasov pre ženy, 200ml - zvyšuje hustotu ženských vlasov a redukuje vypadávanie vlasov až do úplného zastavenia. Obsahuje doplnok na aktiváciu vlasových folikul v latentnej fáze, chinín, ktorý urýchľuje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke a zlepšuje výživu vlasového folikulu, bylinný komplex živín - doplnok na aktiváciu vlasových folikulov v latentnej fáze, prírodné doplnky rastlinného pôvodu pre ľahké rozčesávanie a proti zamotaniu.

1x Hydratačný šampón s predĺženým účinkom, 200ml - určený na suché a poškodené vlasy zahŕňa systém pre predĺženú hydratáciu vlasov a vlasovej pokožky, ktorý extrahuje vlhkosť zo vzduchu až 72 hodín po použití šampónu, výživný výťažok zo žihľavy, biokeratín na spevnenie vonkajšej vrstvy vlasov, prírodné doplnky rastlinného pôvodu pre ľahké rozčesávanie a proti zamotávaniu.
1x Hĺbkovo čistiaci krém-šampón, 200ml – odstraňuje zvyšky stylingových prípravkov alebo iných chemických prípravkov. Jeho zloženie zahŕňa: huma /biely kaolín/, zvýšený obsah detergentov, systém pre predĺženú hydratáciu vlasov a vlasovej pokožky, ktorý extrahuje vlhkosť zo vzduchu až na 72 hodín po použití šampónu, prírodné doplnky rastlinného pôvodu pre ľahké rozčesávanie a proti zamotávaniu, špeciálne kontrolované pH pre lepšie umývanie silných nečistôt.
1x Šampón na stavbu vlasov a vlasovej pokožky (Architect), 200ml - viaczložkový prípravok určený na obnovu poškodených častí vlasov a pokožky vlasovej pokožky. Obsahuje organické zlúčeniny síry, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri tvorbe keratínu (hlavná zložka vlasov) a pri obnove kolagénu a elastínu v pokožke hlavy, výživný extrakt zo žihľavy, biokeratín na posilnenie vonkajšej vrstvy vlasov, chinín, ktorý urýchľuje mikrocirkuláciu v pokožke hlavy a zlepšuje výživu vlasového folikulu, prírodné doplnky rastlinného pôvodu pre ľahké rozčesávanie a proti zamotávaniu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
--- SITEWIDE KOD UMIESTNENY V PATICKE/HLAVICKE / ZAZNAM PRICHODU (KLIKU) ---