NOVINKY

arr3Milva - chininový zázrak  Po měsíci testování se dostavil výsledek! A jaký? Dlouhodobě mi padali, zdůrazňuji PADALI vlasy,... arr3Milva cosmetics : Šampóny HUMA a ŽENŠEN A CHINÍNPrajem krásny slnečný pondelok :) Aj vy ste, tak ako ja, plné energie z tohto nádherného počasia?... arr3zázrak na popraskané a suché päty od Milvy.Ahojte. Snažím sa aby na blogu bol pravidelný prísun článkov, takže dúfam, že sa mi to aj podarí.... arr3MILVA | QUININE FORTE SHAMPOO & MASK    Bol upršaný novembrový deň, keď som sa rozhodla že je na čase navštíviť kaderníčku. Moje... arr3Šampóny pre rôzne ročné obdobiaVlasy nie sú týrané len stresom. Okrem každodennej rutiny na vaše vlasy má badateľný vpyv aj počasie... arr3RECENZIA : Milva - Hair Repair .Ahojte. Dnes som si pre Vás pripravila recenziu na šampón, ktorý používam už dlhšiu dobu . A šampón...

TOVAR V AKCII

cena 5,95 EUR
skladom
cena 12,50 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

cena 19,95 EUR
skladom
cena 6,10 EUR
skladom
cena 20,20 EUR
skladom


Milva cosmetics : Šampóny HUMA a ŽENŠEN A CHINÍN

Prajem krásny slnečný pondelok :) Aj vy ste, tak ako ja, plné energie z tohto nádherného počasia? Konečne som cez víkend mohla odhodiť kabát a užiť si slnečné lúče :)
Rozhodla som sa, že vám pridám recenziu na ďalšie skvelé produtky značky Milva, o ktorej ste si mohli prečítať recenziu na chinínové produkty TU. Tento článok sa stal na blogu najčítanejším a odvtedy mi začalo chodiť veľa emailov s otázkami, či to naozaj funguje tak, ako som to opísala :) Preto by som chcela povedať, že nič v recenzii nebolo vymyslené a chinínová rada mi naozaj neskutočne pomohla v boji s vypadávaním a lámaním vlasov.
Dnes Vám predstavím 2 šampóny, s ktorými som už po krátkej dobe nesmierne spokojná ;)
Šampón HUMA
Prvým produktom je Šampón HUMA, tiež známy ako ílový šampón. Obsahuje biely kaolín, s ktorým sa môžte stretnúť tiež v rôznych kozmetických produktoch na pleť. Čistí vlasy a kožu až do hĺbky a chráni ich pred vznikom lupín, svrbením hlavy a s nimi spojenou stratou vlasov. Pravidelné užívanie šampónu s liečivým ílom obnovuje pevnosť vlasu a viditeľne zväčšuje objem vlasov, pridáva im lesk a zabraňuje nadbytočnému masteniu.

Po cca 2 týždňoch používania môžem povedať, že prekonal moje očakávania. Ja s mojimi jemnými rovnými vlasmi mám odjakživa problém s objemom. Vyskúšala som milión šampónov z drogérie, ktoré sľubovali hory-doly, no ani jeden nefungoval tak, ako tento. Už po pár použitiach som mala vlasy viditeľne objemnejšie a dokázali si ho udržať až do ďalšieho umytia :)
Aj tento šampón, ako všetky ostatné od značky Milva, vlasy dôkladne umyjú, a tak môžte mať pocit vysušenia. Ja používam vždy kondicionér alebo masku na konce a vlasy vyzerajú super :) Konzistencia šampónu HUMA je krémová, vôňa veľmi podobná chinínovému šampónu, takže veľmi príjemná a špecifická :)
Šampón obmieňam s ďalším recenzovaným a aj keď má objem len 200ml, mám ho tam ešte polovicu a to je po vyše 2 týždňoch takmer denného umývania vlasov skvelé :)
Cena je podobne, ako u iných šampónov 5€.

 

Šampón ŽENŠEN A CHINÍN

Ďalším produktom je Šampón ŽENŠEN A CHINÍN. Na tento som sa tešila asi najviac a taktiež nesklamal. Šampón už podľa názvu obsahuje extrakt zo ženšenu a chinínu, čo podobne ako chinínový šampón pomáha zlepšiť kvalitu vlasov a zastaviť vypadávanie. Vyživuje vlasy do hĺbky, spevňuje korienky a udržiava ich životaschopné, stimuluje regeneračné procesy.

 

Rozdiel, ktorý som si všimla pri tomto šampóne, je najmä v tom, že po umytí mám vlasy jemnejšie a nieje potreba použiť ďalší vlasový produkt. Pre mňa je zatiaľ tento šampón TOP :) Aj keď už netrpím na vypadávanie, prevencia je dôležitá a oveľa radšej používam šampóny tejto značky, ako rôzne silikónové bomby z drogérie :)
Objem má taktiež 200ml, no pri množstve 8-10ml, ktoré sú potrebné na umytie vlasov, je výdrž veľmi dobrá :) Šampón má priezračnú farbu a skôr gélovú konzistenciu. Vôňa je úplne iná, ako u iných šampónov Milva. Pravdepodobne je v ňom cítiť ženšen, no je to rovnako príjemná vôňa.
Cena je trošku vyššia, ako u ostatných šampónov, a to 6€, no ak máte skutočne problém s vypadávaním a lámaním, táto investícia sa vám vráti v podobe krásnych a zdravých vlasov tak, ako aj mne :)
Všetky produkty, či už tieto skvelé šampóny, alebo produkty, o ktorých som Vám písala minule, si môžte zakúpiť na stránke www.chinin.sk
 
Pre viac informácií o produktoch a skúsenostiach ďalších zákazníkov, sledujte facebookovú stránku Milva products SK alebo pre českých zákazníkov Milva products CZ
Aký je Váš názor, na značku Milva cosmetics? Máte s ňou nejaké skúsenosti alebo by ste radi vyskúšali niektorý z ich produktov?
Dajte mi vedieť do komentára :)


Zdroj: http://dajdala.blogspot.sk/2015/03/milva-cosmetics-sampony-huma-zensen.html
 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

objednať šampony
Jarmila Darášová
10.05.2017 23:56
objednať šampony
Jarmila Darášová
10.05.2017 23:54

 

ODg0NGI5MT